|
|
| نام تجاری: | Sunchonglic |
| شماره مدل: | SAA-D3000BL |
| مقدار تولیدی: | 5 عدد |
| قیمت: | US $7.96-18.31 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000 عدد در ماه |
این اینورتر 3000 وات با نمایشگر، برق DC 24 ولت را به برق AC 220 ولت تبدیل می کند، خروجی موج سینوسی اصلاح شده را ارائه می دهد و شامل یک پورت USB DC 5V 1A برای شارژ چند منظوره است..
فناوری بی صدا درجه هوافضا با فن هوشمند صرفه جویی در انرژی
سیستم راه اندازی هوشمند برق
حفاظت از ولتاژ پایین با زنگ صوتی و خاموش شدن خودکار
نمایشگر LED برای نظارت بر وضعیت در زمان واقعی
حفاظت از دمای بیش از حد با خاموش شدن ایمن
فناوری پیشرفته ضد تداخل با مدارهای حفاظتی جامع
مدار استارت نرم از خرابی استارت سرد جلوگیری می کند و افت ولتاژ را مدیریت می کند
| مدل | SAA-D3000BL |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | AC 220V |
| توان خروجی | 1200W |
| حداکثر توان | 2400W |
| فرکانس | 50Hz یا 60Hz |
| خروجی USB | DC 5V 1A |
| جریان بدون بار | <0.5A |
| ولتاژ کاری | DC 24V |
| محدوده ولتاژ | 21-30V |
| ولتاژ هشدار | 21V |
| حفاظت از ولتاژ پایین | 20V |
| حفاظت از ولتاژ بیش از حد | 31V |
| بازده | >85% |
| اندازه محصول | 300*130*70mm |
| وزن | 1350g |