|
|
| نام تجاری: | Sunchonglic |
| شماره مدل: | SAA-D4000BL |
| مقدار تولیدی: | 5 عدد |
| قیمت: | US $7.96-18.31 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000 عدد در ماه |
تکنولوژی بی صدا در سطح هوافضا + فن هوشمند صرفه جویی در انرژی
سیستم روشنگر قدرت
محافظت از ولتاژ پایین
صفحه نمایش LED برای نظارت فوری بر وضعیت
حفاظت حرارتی با خاموش شدن ایمن خودکار
مدارهای حفاظت کامل با تکنولوژی ضد تداخل
طراحی شروع نرم از شکست شروع سرد و نوسانات ولتاژ جلوگیری می کند
| مدل | SAA-D4000BL |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | AC 220V |
| قدرت خروجی | 1400 وات |
| قدرت اوج | ۳۰۰۰ وات |
| فرکانس | 50Hz یا 60Hz |
| خروجی USB | DC 5V 1A |
| جریان بدون بار | <0.5A |
| ولتاژ کاری | DC 24V |
| محدوده ولتاژ | ۲۱ تا ۳۰ ولت |
| ولتاژ هشدار | ۲۱ ولت |
| حفاظت از ولتاژ پایین | 20 ولت |
| حفاظت از ولتاژ بالا | ۳۱ ولت |
| کارایی | >85% |
| اندازه محصول | ۳۱۰*۱۳۰*۷۰ میلی متر |
| وزن | 1500 گرم |