|
|
| نام تجاری: | Sunchonglic |
| شماره مدل: | SAA-D5000al |
| مقدار تولیدی: | 5 عدد |
| قیمت: | US $7.96-18.31 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000 عدد در ماه |
تبدیل برق DC 12 ولت به AC 220 ولت 5000VA
تکنولوژی استارت هوشمند برق
محافظت در برابر ولتاژ پایین با هشدار صوتی و خاموش شدن خودکار
محافظت در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه با خاموش شدن خودکار
محافظت در برابر گرمای بیش از حد محفظه با مکانیزم ایمنی خاموش شدن حرارتی
تکنولوژی پیشرفته ضد تداخل با مدار کاملاً محافظت شده
مدار استارت نرم برای عملکرد بدون وقفه
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
مدل |
SAA-D5000AL |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | AC 220V |
| توان خروجی | 1700W |
| توان پیک | 4000W |
| فرکانس | 50Hz یا 60Hz |
| خروجی USB | DC 5V 1A |
| جریان بدون بار | <0.2A |
| ولتاژ کاری | DC 24V |
| محدوده ولتاژ | 21V-30V |
| ولتاژ هشدار | 21V |
| محافظت در برابر ولتاژ پایین | 20V |
| محافظت در برابر ولتاژ بالا | 31V |
| بازده | >85% |
| اندازه محصول | 380*180*85mm |
| وزن | 2578g |