|
|
| نام تجاری: | Sunchonglic |
| شماره مدل: | FB-500C |
| مقدار تولیدی: | 100 عدد |
| قیمت: | US $16.75-30.19 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000 عدد در ماه |
• این اینورتر ولتاژ DC را با خروجی موج سینوسی اصلاح شده به ولتاژ AC تبدیل می کند.
• چهار خروجی قابل تنظیم ارائه می دهد: دو سوکت جهانی و دو سوکت AC.
• دو پورت شارژ USB برای تامین انرژی دستگاه های تلفن همراه در حال حرکت تعبیه شده است.
• این دستگاه دو عملکرد را در یک دستگاه ترکیب می کند - یک اینورتر خورشیدی به علاوه یک شارژر 10 آمپر.
• مناسب برای دستگاه های دیجیتال، لوازم اداری، لوازم الکترونیکی خانگی فشرده و ابزارهای برقی قابل حمل.
![]()
| مدل | FB-500C |
|---|---|
| ولتاژ خروجی | 220V |
| توان پیک | 500VA |
| فرکانس | 50HZ |
| ولتاژ ورودی | AC220V~230V |
| جریان شارژر | 10A |
| شکل موج | موج سینوسی اصلاح شده |
| پیکربندی سوکت | سوکت دوگانه جهانی و سوکت دوگانه AC و خروجی دوگانه USB |