| نام تجاری: | Sunchonglic |
| شماره مدل: | DC-1220A |
| مقدار تولیدی: | 100 عدد |
| قیمت: | US $3.18-22.42 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000 عدد در ماه |
| مدل | DC-1220A |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 180V/240V |
| ولتاژ باتری (DC) | 12V |
| حداکثر ولتاژ شارژ | 14.7V |
| حداکثر جریان شارژر | 20A |
| روش نمایش | دیجیتال |
| فرکانس ورودی AC | 47-63Hz |
| حالت شارژ | سه فاز |
| راندمان بار کامل | >90% |
| ابعاد | 52*31*39.5 |
| وزن ناخالص/کارتن (کیلوگرم) | 25.5KG |
| گواهینامه | ISO, CTA, CE |