| نام تجاری: | Sunchonglic |
| شماره مدل: | FMA-2430A |
| مقدار تولیدی: | 100 عدد |
| قیمت: | US $3.18-22.42 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000 عدد در ماه |
| مدل | FMA-2430A |
| ولتاژ ورودی | AC 220V ± 10% 50Hz |
| قدرت نامی | 24 ولت |
| جریان شارژ ثابت | 30A±5٪ |
| ولتاژ شارژ ثابت | 29-29.6 ولت |
| ولتاژ شناور | 27.5 ولت |
| حالت شارژ | سه مرحله |