| نام تجاری: | Sunchonglic |
| شماره مدل: | fon-10a+ |
| مقدار تولیدی: | 100 عدد |
| قیمت: | US $3.18-22.42 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000 عدد در ماه |
| مدل | FON-10A+ |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | AC 150V-250V 50/60Hz |
| ولتاژ شارژ | 6V/12V |
| جریان شارژ ثابت | 10 ± 10٪ |
| ولتاژ شارژ جریان ثابت | 6.8/13.7V ±0.3V |
| ولتاژ شارژ ولتاژ ثابت | 7.2/14.4 ولت ± 0.4 ولت |
| ابعاد (میلی متر) | 130 * 96 * 60 |
| وزن (کیلوگرم) | 10.4 |
شارژ اولیه:نمایش دیجیتال مقدار فعلی شارژ بزرگ است. با افزایش زمان شارژ، نمایشگر جریان شارژ کاهش می یابد.
شارژ دیرهنگام:هنگامی که جریان شارژ در صفحه نمایش دیجیتال کمتر از 1 آمپر باشد، باتری کاملا شارژ می شود. برای نتایج مطلوب به شارژ شناور به مدت 1-2 ساعت ادامه دهید.
Sunchonglic یک تولید کننده معتبر با بیش از 20 سال تجربه در محصولات فتوولتائیک انرژی خورشیدی است. طیف محصولات ما شامل اینورترهای انرژی خورشیدی، شارژرهای باتری اسید سرب AGM/GEL، کنترلکنندههای شارژ خورشیدی و سیستمهای کامل خورشیدی است.