| نام تجاری: | Sunchonglic |
| شماره مدل: | FS-150A |
| مقدار تولیدی: | 100 عدد |
| قیمت: | US $7.96-18.31 |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100000 عدد در ماه |
| Model | FS-150A |
|---|---|
| Output Voltage | 220V AC |
| Output Waveform | Modified sine waveform |
| Rated Power | 150VA |
| Working Voltage | DC 12V |
| Frequency | 50Hz |
| Application | Home appliance, Car, etc. |